Ankara Çelik Kapı Tamiri Servisi

Ankara çelik kapı tamiri servisi olarak profesyonel hizmet sunmaktayız. Önceliğimiz müşteri memnuniyetidir. Ankara’da çelik kapı onarım tamir ve bakım işlemleriniz için uzman ekibimizle çalışabilirsiniz.

ankara-dortek-falez-dierre-kale-sur-sir-celik-kapi-tamiri

Ankara Çelik Kapı Tamir Servisi Menteşe Onarımı

Ankara’da yaşayan siz değerli müşterilerimizin apartman ve ev dış kapıları için tamir, bakım ve onarım servisliğini yapmakta olan firmamız bünyesinde Menteşeleri arızalı, ayarsız menteşe ayarlama işlemleri gibi çelik kapınızın ihtiyacı olan tüm bakımları en uygun fiyatlarla yapıyoruz. Ankara çelik kapı tamir bakım onarım servisi arıyorsanız bizlere hemen ulaşabilirsiniz.

Ankara Çelik Kapı Tamir Bakım Servisi Yukarı Kaldırma

Ankara çelik kapı onarım servisi olarak bir çok bölgeye yerinde hizmet vermekteyiz. Yere sürten çelik kapılarınız için işinin ehili ustalarımızla, etik kurallar çerçevesinde yetiştirilmiş tüm ekibimizle hizmetinizdeyiz.

Çelik Kapı Tamiri Servisi Ankara olarak pim değişimi hizmeti de vermekteyiz. Yere sürten çelik kapılarınızı, karşılığa oturmayan kilitlerinizin onarımını profesyonel ellere bırakın, uygun fiyatlarla kapınızdaki sorunu çözelim.

Ankara Çelik Kapı Tamiri Kilit Değişim Servisi

Ankara’nın neresinde olursanız olun uzman ekibimiz hizmetinizde. Ankara çelik kapı tamir servisi olarak, çelik kapı kilit değişimi hizmetini orijinal kale kilit, multlock kilit, yale kilit, kaba kilit, dierre kilit, dortek kilit gibi tüm markalar ile sağlamaktayız.

İşte kilit değişimi hizmeti verdiğimiz bazı çelik kapı markaları ve uygun kilitler:

Ankara Kale Çelik Kapı Kilit Değişimi,
Ankara Çelik Kapı Multlock Kilit Değişimi,
Ankara Dortek Çelik Kapı Kilit Değişimi,
Ankara Multlock Kilit Yetkili Servisi,
Ankara Dortek Çelik Kapı Yetkili Servisi,
Ankara Dierre Çelik Kapı Yetkili Servisi,
Ankara Dierre Çelik Kapı Kilit Servisi,
Ankara Çelik Kapı Yale Kilit Servisi,
Ankara Dorma Kaba Kilit Değişimi

Ankara elektronik anahtar ayrıca çelik kapı tamiri bakımı ve onarımı da yapmaktadır.

Güveniniz Bizim İçin Önemlidir…

Çelik kapı tamiri servisi bünyesinde bir çok yerli ve yabancı çelik kapı markasıyla birlikte çalışıyoruz. Ankara’da çelik kapılarınıza %100 uyumlu kilit ve güvenlik sistemlerinin montaj ve bir çoğunun yetkili servisliğini yapmakta olan firmamız siz müşterilerimiz için her gün kendini daha da geliştirmektedir. Çelik kapı tamiri ankara “Önceliğimiz Güvenliğiniz” sloganıyla çıktığı bu yolda güveninize layık olmanın bilincindedir.

Çelik Kapı Tamiri Ankara Olarak Hizmet Verdiğimiz Bazı Lokasyonlar Şöyle:

Çayyolu Çelik Kapı Tamiri Servis,
Ümitköy Çelik Kapı Onarım Servisi,
Yenimahalle Çelik Kapı Bakım Servisi,
Ostim Çelik Kapı Tamiri Servisi,
Beytepe Çelik Kapı Tamiri Servisi,
Mustafa Kemal Çelik Kapı Tamiri Servisi,
Söğütözü Çelik Kapı Tamiri Servisi,
Batıkent Çelik Kapı Tamiri Servisi,
Balgat Çelik Kapı Tamiri Servisi,
Çukurambar Çelik Kapı Tamiri Servisi,
Oran Çelik Kapı Tamiri Servisi,
Kızılay Çelik Kapı Tamiri Servisi,
Beysukent Çelik Kapı Tamiri Servisi,
Beytepe Çelik Kapı Tamiri Servisi,
Yıldız Çelik Kapı Tamiri Servisi

Ankara’da çelik kapı tamiri servisi denince bir çok markaya yetkili servisliğini yaptığımız öne çıkmaktadır. Örneğin Dortek Çelik Kapı Yetkili servisi olan firmamız bünyesinde Dortek kilit yetkili servisliğine ait tüm işlerinizi gönül rahatlığıyla yaptırabilirsiniz.

Dipnot: Ankara’nın en köklü servis hizmeti veren firmalarından birisi olan Ankara Elektronik Anahtar olarak Çilingir ve Kilit ihityaçlarınız, çelik kapı kilitleme ve yüksek güvenlikli sistemler için bizlere ulaşabileceğiniz gibi pimapen tamiri, cam kapı tamiri, dorma cam kapı motoru, çelik kasa çilingir, oto çilingir gibi sektörel konularda da yardım alabilirsiniz.

Meta:

Çayyolu çelik kapı tamiri servisi

Batıkent çelik kapı tamir servisi

Balgat Çelik Kapı Tamiri Bakımı

Balgat Çelik kapı tamiri servisimiz başta kale çelik kapı tamiri olmak üzere kapınızın markası ne olursa olsu siz değerli müşterilerimize en iyi hizmeti vermek üzere hizmetinizdedir.

Profesyonel ekibimizle çelik kapı marka model farketmeksizin profesyonel hizmet sağlamaktayız. çelik kapı tamiri hizmetini Ankara’nın Balgat mahallesinde kapılarınızdaki sorun farketmeden hallediyoruz. Amacımız 100% kaliteli hizmet ile siz değerli müşterilerimizin memnuniyetinizi kazanmaktır.

Balgat çelik kapı tamiri çelik kapı tamiri ankara bakım onarım

Ankara Balgat Çelik Kapı Tamiri Menteşe Ayarı

Ankara’nın Balgat semtinde çelik kapı tamiri yapmakta olan firmamız bünyesinde çelik kapı ayarı karşılık ayarı çelik kapı menteşe ayarı gibi konularda sizlere günün her saati uzman ekibimizle hizmet sağlamaktayız. Dortek çelik kapı yetkili servisi olan firmamız bünyesinde Balgat dortek çelik kapı tamiri ve onarımı yapan firmamız çalışanlarının tamamı sertifikalı işinin ehli uzman ustalardan oluşmaktadır.

balgat-celikw-kapi-tamiri-mentese-ayari

Balgat Çelik kapı Onarımı Karşılık Ayarı ve Kol Değişimi

Balgat çelik kapı tamiri ankara’nın en işlek mekanlarından birisi olan Balgat merkezden siz değerli müşterilerimizin hizmetindedir. En iyi ekipmanlarla kısa süreli randevu sistemimiz sayesinde kapınızdaki sorun ne olursa olsun anında problemin kaynağına ulaşarak Balgatta çelik kapı tamiri sorununuzu çözmek için yerinde ve zamanında hizmet sağlıyoruz.

En önemli çelik kapı sorunlarından birisi olan yere sürtme problemine karşı etkin ve kalıcı çözümler üreten firmamız bünyesinde yaptırdığınız işçiliklerin tamamına garanti vermekteyiz. Arıza tespit sürecinin ardından çözüm odaklı çalışan ustalarımızla çelik kapınızın problemine en uygun seçeneği sizlerle paylaşıyoruz, akabinde en uygun seçeneğe sizinle birlikte karar vererek Balgat çelik kapı tamiri olarak işlemlere başlıyoruz.

Balgat Çelik Kapı Tamiri Onarımı Ankara – Hasar Çeşitleri

Bir çelik kapının çok ciddi bir hasar almadığı sürece ortalama bir onarım süresi yaklaşık 1 – 2 saati geçmez. Gerekli tespitlerin ardından uygulamaya koyulan ekibimiz gerekli gördüğü taktirde kapı sökme işlemi ile başlayan ve genelde yere sürtme problemlerinin son çözümü olan kapı altı traşlama yöntemini uygun görebilir. Kapı altı uygun mesafe elde edilecek biçimde traşlandıktan sonra kapı yerine oturtulur ve menteşe ayarı uygun ekipman sayesinde yapılır.

Çelik kapı tamiri balgat şubemiz bünyesinde menteşe ayarları kapının 1 ile 10 mm yukarı veya aşağıya taşınmasıyla tamamlanmasının ardından kilit ayar işlemlerine başlanır. Kapınızın kilit sistemi kontrol edilerek sizlere uygun kilit sistemleri önerilir. Şayet kilit sisteminizde bir arıza tespit edilirse tarafınıza bu durum bildirilerek bir sonraki aşamaya ilerlenir.

Balgat Çelik Kapı Tamiri Kilit Değişimi ve Karşılık Ayarı

Çelik kapı tamiri onarımı bakımı işlemlerinin bel kemiğini oluşturan ve kapı güvenliğinin en önemli unsurlarından birisi olan çelik kapı kilit sistemi arızasının tespit edilmesi halinde yerinde müdehale ile en uygun biçimde problem çözülerek kapının karşılık ayarı yapılır.

Kapının doğru bir biçimde çalıştığının emin olunması açısından kapı defaatle kendi kapanma eğrisi ile kapatılarak açılır ve sonuç alınana dek bu testlere devam edilir.

 

Çelik Kapı Tamiri ve Bakımı

çelik tamircisi tamiri ankara 05353345959 çelik kapı bakımı

ÇELIK KAPI VE PIMAPEN TAMIRI, SERVIS’INDE KALITELI VE UYGUN FIYAT GARANTISIYLE 7/24 HIZMETINIZDEYIZ. 0535 3345959

 • images (9)

  Ahşap Kapıların Güçlendirilmesi

  Kuşak Kilit Sistemi
 • images (1)images (3)

  Çelik Kapı Güçlendirmesi

  Kuşak Kilit Sistemi
 • images

  Çelik Kapı Tamiri

  Tüm Çelik Kapılar İçin
 • images (2)

  K.G.B

  Kırılsada Güvenli Barel

Çelik Kapı – Pimapen – Çilingir Tamir ve Servisi

Hizmet Bölgelerimiz

HİZMET BÖLGELERİ

ÇELİK KAPI TAMİRİ

Çelik kapı tamiri konusunda uzman kadromuz size hizmet  vermektedir. Kapınızı hırsızmı zorladı, barelinizmi bozuldu, kapı rahat çalışmıyormu sorun etmeyin bizi arayın merkezi kilidini tamir edelim,düşmüş ayarı bozulmuş kapınızı onaralım yeni kapı almanıza gerek yok çünki bütün çelik kapı sistemleri aynı mantıkla üretilir. Kullanıcıların tek hatası yıllardır bir sey olmadı yine olmaz hırsızlar kendini yetiştirir aynı zamanda kilit firmalarıda aynı oranda kendini geliştirir sizin yapmanız gereken tek sey kapınızın kilit,göbek,barel ve rozet kısımlarını güncellemek, gerekirsede fiyatı çok uygun olan kapı içine monte edilen alarm sistemi kullanmak emin olabilirsinizki bu sayede kapınız piyasadan 4000 tl 5000 tl verip alacagınız kapı gibi emniyetli olacaktır hemde bu fiyatların 10’da 1 ‘i fiyatına …

7/24 Hizmetinizdeyiz

Mobil: 0535 334 5959
Tel: 0312 4176555
YAPTIĞIMIZ HİZMETLER :
 1. Çelik Kapı Düşmesi Kapı ayarları
 2. Çelik Kapı Merkezi Kilit Sistemlerinizin Tamiratı
 3. Yeniden Montajı, Bakımı (Kale,İto, Multlock,daf,keso,yale Merkezi Kilit)
 4. Çelik ve Ahşap Kapınızın Çelik Profillerle Kuvvetlendirilmesi (anti hırsız savar)
 5. Çelik ve Ahşap Kapılarınızın İkinci Emniyet Kilitlerinin Yapımı (ek kilit ilavesi)
 6. Hırsız Zorlamış, Girmiş Kapılarda Çelik Kapıların,Geçici ve Uzun Süreli Kullanımlara Ayarlanması (onarım)
 7. Çelik Kapınızın Yıllık Bakım  ayarlarının Yapılması (mutlaka senede 1 kez yaptırılması gerekir)
 8. Çelik Kapınızın Barel (Göbek) değişimi (yeni modelleri sorunuz)
 9. Çelik Kapınızın kilitlerin bakımı karşılık ayarları (rahat çalışmayan kilitler için)
 10. Kapı alarmı Montajı ve Satışı (deco,kale kapı satış) (desi ve next&nextstar alarm)
 11. Anahtarı Çalınan,Kaybolan Evlerin kapı Barel Değişimi (eski anahtar iptali)
 12. Çelik Kapınızın Arızalı veya Yıpranmış aksesuarların değişimi(Rozet,Kapı Kolu,Dürbün,tokmakve aksesar çeşitleri)
 13. HİZMET BÖLGELERİ

Anıttepe çelik kapı tamiri tamircisi ,
Ayrancı çelik kapı tamiri tamircisi ,
Bahçelievler çelik kapı tamiri tamircisi ,
Balgat çelik kapı tamiri tamircisi ,
Basın Sitesi çelik kapı tamiri tamircisi ,
Beşevler çelik kapı tamiri tamircisi ,
Emek çelik kapı tamiri tamircisi ,
Bilkent çelik kapı tamiri tamircisi ,
Cebeci çelik kapı tamiri tamircisi ,
Dikmen çelik kapı tamiri tamircisi ,
Oran çelik kapı tamiri tamircisi ,
Gaziosmanpaşa çelik kapı tamiri tamircisi ,
Güvenpark çelik kapı tamiri tamircisi ,
Hürriyet çelik kapı tamiri tamircisi ,
Kavaklıdere çelik kapı tamiri tamircisi ,
Kırkkonaklar çelik kapı tamiri tamircisi ,
Kızılay çelik kapı tamiri tamircisi ,
Küçük Esat çelik kapı tamiri tamircisi ,
Maltepe çelik kapı tamiri tamircisi ,
Öveçler çelik kapı tamiri tamircisi ,
Sıhhiye çelik kapı tamiri tamircisi ,
Söğütözü çelik kapı tamiri tamircisi ,
Topraklık çelik kapı tamiri tamircisi ,
Kurtuluş çelik kapı tamiri tamircisi ,
Yıldız çelik kapı tamiri tamircisi ,
100. Yıl çelik kapı tamiri tamircisi ,
Akyurt çelik kapı tamiri tamircisi ,
Altındağ çelik kapı tamiri tamircisi ,
Ayaş çelik kapı tamiri tamircisi ,
Bala çelik kapı tamiri tamircisi ,
Çankaya çelik kapı tamiri tamircisi ,
Çubuk çelik kapı tamiri tamircisi ,
Elmadağ çelik kapı tamiri tamircisi ,
Etimesgut çelik kapı tamiri tamircisi ,
Gölbaşı çelik kapı tamiri tamircisi ,
Kalecik çelik kapı tamiri tamircisi ,
Kazan çelik kapı tamiri tamircisi ,
Keçiören çelik kapı tamiri tamircisi ,
Mamak çelik kapı tamiri tamircisi ,
Pursaklar çelik kapı tamiri tamircisi ,
Sincan çelik kapı tamiri tamircisi ,
Yenimahalle çelik kapı tamiri tamircisi ,

100.Yıl çelik kapı tamiri tamircisi ,
50.Yıl çelik kapı tamiri tamircisi ,
Ahlatlıbel çelik kapı tamiri tamircisi ,
Akpınar çelik kapı tamiri tamircisi ,
Anıttepe çelik kapı tamiri tamircisi ,
Arkatopraklık çelik kapı tamiri tamircisi ,
Aşağıdikmen çelik kapı tamiri tamircisi ,
Aşağıimrahor çelik kapı tamiri tamircisi ,
Aşağıöveçler çelik kapı tamiri tamircisi ,
Ata çelik kapı tamiri tamircisi ,
Aydınlar çelik kapı tamiri tamircisi ,
Ayrancı çelik kapı tamiri tamircisi ,
Aziziye çelik kapı tamiri tamircisi ,
Bademlidere çelik kapı tamiri tamircisi ,
Bağcılar çelik kapı tamiri tamircisi ,
Bahçelievler çelik kapı tamiri tamircisi ,
Balgat çelik kapı tamiri tamircisi ,
Barbaros çelik kapı tamiri tamircisi ,
Bayraktar çelik kapı tamiri tamircisi ,
Beytepe çelik kapı tamiri tamircisi ,
Birlik çelik kapı tamiri tamircisi ,
Boztepe çelik kapı tamiri tamircisi ,
Büyükesat çelik kapı tamiri tamircisi ,
Cebeci çelik kapı tamiri tamircisi ,
Cevizlidere çelik kapı tamiri tamircisi ,
Cumhuriyet çelik kapı tamiri tamircisi ,
Çamlıtepe çelik kapı tamiri tamircisi ,
Çankaya çelik kapı tamiri tamircisi ,
Çiğdem mahallesi çelik kapı tamiri tamircisi ,
Çukurambar çelik kapı tamiri tamircisi ,
Devlet çelik kapı tamiri tamircisi ,
Dilekler çelik kapı tamiri tamircisi ,
Doğuş çelik kapı tamiri tamircisi ,
Emek çelik kapı tamiri tamircisi ,

 

Ertuğrulgazi mahallesi çelik kapı tamiri tamircisi ,
Erzurum çelik kapı tamiri tamircisi ,
Esatoğlu çelik kapı tamiri tamircisi ,
Eti mahellesi çelik kapı tamiri tamircisi ,
Fakülteler çelik kapı tamiri tamircisi ,
Fidanlık çelik kapı tamiri tamircisi ,
Gaziosmanpaşa çelik kapı tamiri tamircisi ,
Gökkuşağı çelik kapı tamiri tamircisi ,
Göktürk çelik kapı tamiri tamircisi ,
Güvenevler çelik kapı tamiri tamircisi ,
Güzeltepe çelik kapı tamiri tamircisi ,
Harbıye çelik kapı tamiri tamircisi ,
Hilal çelik kapı tamiri tamircisi ,
Huzur çelik kapı tamiri tamircisi ,
İleri çelik kapı tamiri tamircisi ,
İlkadım çelik kapı tamiri tamircisi ,
İlkbahar çelik kapı tamiri tamircisi ,
İlker çelik kapı tamiri tamircisi ,
İncesu çelik kapı tamiri tamircisi ,
Karataş çelik kapı tamiri tamircisi ,
Kavaklıdere çelik kapı tamiri tamircisi ,
Kazımözalp çelik kapı tamiri tamircisi ,
Keklikpınarı çelik kapı tamiri tamircisi ,
Kırkkonaklar çelik kapı tamiri tamircisi ,
Kızılay çelik kapı tamiri tamircisi ,
Kocatepe çelik kapı tamiri tamircisi ,
Korkutreis çelik kapı tamiri tamircisi ,
Küçükesat çelik kapı tamiri tamircisi ,
Kültür çelik kapı tamiri tamircisi ,
Maltepe çelik kapı tamiri tamircisi ,
Mebusevleri çelik kapı tamiri tamircisi ,
Meclis çelik kapı tamiri tamircisi ,
Meşrutiyet çelik kapı tamiri tamircisi ,
Metinoktay çelik kapı tamiri tamircisi ,
Mimarsinan çelik kapı tamiri tamircisi ,
Muhsinertuğrul çelik kapı tamiri tamircisi ,
Murat çelik kapı tamiri tamircisi ,
Mustafakemal çelik kapı tamiri tamircisi ,
Mutlukent çelik kapı tamiri tamircisi ,
Mürseluluç çelik kapı tamiri tamircisi ,
Naciçakır çelik kapı tamiri tamircisi ,
Namıkkemal çelik kapı tamiri tamircisi ,
Nasuhakar çelik kapı tamiri tamircisi ,
Odtü çelik kapı tamiri tamircisi ,
Oğuzlar çelik kapı tamiri tamircisi ,
Oran çelik kapı tamiri tamircisi ,
Ortaimrahor çelik kapı tamiri tamircisi ,
Osmantemiz çelik kapı tamiri tamircisi ,
Öncebeci çelik kapı tamiri tamircisi ,
Öveçler çelik kapı tamiri tamircisi ,
Remzioğuzarık çelik kapı tamiri tamircisi ,
Sağlık çelik kapı tamiri tamircisi ,
Sancak çelik kapı tamiri tamircisi ,
Seyranbağları çelik kapı tamiri tamircisi ,
Sokullu mehmet paşa çelik kapı tamiri tamircisi ,
Söğütözü çelik kapı tamiri tamircisi ,
Şehit cengiz karaca çelik kapı tamiri tamircisi ,
Tınaztepe çelik kapı tamiri tamircisi ,
Topraklık çelik kapı tamiri tamircisi ,
Umut çelik kapı tamiri tamircisi ,
Üniversiteler çelik kapı tamiri tamircisi ,
Yakupabdal çelik kapı tamiri tamircisi ,
Yeşilkent çelik kapı tamiri tamircisi ,
Yıldızevler çelik kapı tamiri tamircisi ,
Yukarı bahçelievler çelik kapı tamiri tamircisi ,
Yukarı dikmen çelik kapı tamiri tamircisi ,
Yukarı öveçler çelik kapı tamiri tamircisi ,
Yücetepe çelik kapı tamiri tamircisi ,

cepa avm çelik kapı tamiri tamircisi ,

Tıkla Ara!