Balgat Çelik Kapı Tamiri Bakımı

Balgat Çelik kapı tamiri servisimiz başta kale çelik kapı tamiri olmak üzere kapınızın markası ne olursa olsu siz değerli müşterilerimize en iyi hizmeti vermek üzere hizmetinizdedir.

Profesyonel ekibimizle çelik kapı marka model farketmeksizin profesyonel hizmet sağlamaktayız. çelik kapı tamiri hizmetini Ankara’nın Balgat mahallesinde kapılarınızdaki sorun farketmeden hallediyoruz. Amacımız 100% kaliteli hizmet ile siz değerli müşterilerimizin memnuniyetinizi kazanmaktır.

Balgat çelik kapı tamiri çelik kapı tamiri ankara bakım onarım

Ankara Balgat Çelik Kapı Tamiri Menteşe Ayarı

Ankara’nın Balgat semtinde çelik kapı tamiri yapmakta olan firmamız bünyesinde çelik kapı ayarı karşılık ayarı çelik kapı menteşe ayarı gibi konularda sizlere günün her saati uzman ekibimizle hizmet sağlamaktayız. Dortek çelik kapı yetkili servisi olan firmamız bünyesinde Balgat dortek çelik kapı tamiri ve onarımı yapan firmamız çalışanlarının tamamı sertifikalı işinin ehli uzman ustalardan oluşmaktadır.

balgat-celikw-kapi-tamiri-mentese-ayari

Balgat Çelik kapı Onarımı Karşılık Ayarı ve Kol Değişimi

Balgat çelik kapı tamiri ankara’nın en işlek mekanlarından birisi olan Balgat merkezden siz değerli müşterilerimizin hizmetindedir. En iyi ekipmanlarla kısa süreli randevu sistemimiz sayesinde kapınızdaki sorun ne olursa olsun anında problemin kaynağına ulaşarak Balgatta çelik kapı tamiri sorununuzu çözmek için yerinde ve zamanında hizmet sağlıyoruz.

En önemli çelik kapı sorunlarından birisi olan yere sürtme problemine karşı etkin ve kalıcı çözümler üreten firmamız bünyesinde yaptırdığınız işçiliklerin tamamına garanti vermekteyiz. Arıza tespit sürecinin ardından çözüm odaklı çalışan ustalarımızla çelik kapınızın problemine en uygun seçeneği sizlerle paylaşıyoruz, akabinde en uygun seçeneğe sizinle birlikte karar vererek Balgat çelik kapı tamiri olarak işlemlere başlıyoruz.

Balgat Çelik Kapı Tamiri Onarımı Ankara – Hasar Çeşitleri

Bir çelik kapının çok ciddi bir hasar almadığı sürece ortalama bir onarım süresi yaklaşık 1 – 2 saati geçmez. Gerekli tespitlerin ardından uygulamaya koyulan ekibimiz gerekli gördüğü taktirde kapı sökme işlemi ile başlayan ve genelde yere sürtme problemlerinin son çözümü olan kapı altı traşlama yöntemini uygun görebilir. Kapı altı uygun mesafe elde edilecek biçimde traşlandıktan sonra kapı yerine oturtulur ve menteşe ayarı uygun ekipman sayesinde yapılır.

Çelik kapı tamiri balgat şubemiz bünyesinde menteşe ayarları kapının 1 ile 10 mm yukarı veya aşağıya taşınmasıyla tamamlanmasının ardından kilit ayar işlemlerine başlanır. Kapınızın kilit sistemi kontrol edilerek sizlere uygun kilit sistemleri önerilir. Şayet kilit sisteminizde bir arıza tespit edilirse tarafınıza bu durum bildirilerek bir sonraki aşamaya ilerlenir.

Balgat Çelik Kapı Tamiri Kilit Değişimi ve Karşılık Ayarı

Çelik kapı tamiri onarımı bakımı işlemlerinin bel kemiğini oluşturan ve kapı güvenliğinin en önemli unsurlarından birisi olan çelik kapı kilit sistemi arızasının tespit edilmesi halinde yerinde müdehale ile en uygun biçimde problem çözülerek kapının karşılık ayarı yapılır.

Kapının doğru bir biçimde çalıştığının emin olunması açısından kapı defaatle kendi kapanma eğrisi ile kapatılarak açılır ve sonuç alınana dek bu testlere devam edilir.

 

Tıkla Ara!