Çankaya Çelik Kapı Tamiri Servisi

Çankaya Çelik Kapı Tamiri Servisi, çelik kapınızın markası ve modeli ne olursa olsun hızlı, kaliteli ve güvenilir hizmet vermektedir. Profesyonel ekibiyle, 7/24 hizmet sunan Çankaya Çelik Kapı Tamiri Servisi tüm Çankaya bölgesine servis sunmaktadır.

cankaya-dortek-falez-dierre-kale-sur-sir-celik-kapi-tamiri.jpg Çankaya Çelik Kapı Tamiri Servisi

Çankaya Çelik Kapı Tamiri Servisi: Yerinde keşif, sorunsuz hizmet!

Firma, Çankayada çelik kapı tamiri servisi olarak Çankaya çelik kapı menteşe tamiri, Çankaya çelik kapı menteşe onarımı, Çankaya çelik kapı kilit değişimi ve Çankaya çelik kapı kilit tamiri gibi hizmetler vermektedir.

Çankaya Anahtarcı,

Çankaya Multlock Çilingir Yetkili Servisi,

Çankaya Mul-t-lock Kilit,

Çankaya Kale Kilit Servisi,

Çelik kapınızda karşılaşabileceğiniz tüm sorunları doğru bir şekilde tespit edip, hızla çözüm üretmek için çalışan firma, yıpranan veya eskiyen, paslı görünüme sahip çelik kapı kolları için Ankara Çankaya Çelik Kapı Kolu Tamiri hizmeti de vermektedir. Bunların yanı sıra Çankaya Çelik Kapı Barel Tamiri, Çankaya Çelik Kapı Kilit Tamiri ve Çankaya Çelik Kapı Göbek Tamiri hizmetlerinden de faydalanabilirsiniz.

Çankayada çelik kapı tamiri yapan az sayıdaki firmadan biri olarak, tüm müşterilerine garantili hizmet sunmaktadır.

Çankaya Çelik Kapı Tamiri Servisini 7/24 arayarak firmayla iletişime geçebilirsiniz.

Çankaya Dierre Kapı Kilit Servisi,

Çankaya Dortek Kapı Kilit Servisi,

Çankaya Çelik Kapı, birçok çilingir firmasının açmakta zorlandığı çelik kapıları kolaylıkla ve kasaya zarar vermeden açmaktadır. Ayrıca çelik kapınızın kilidini açtıktan sonra göbek değişimi ve kilit değişimi gibi gerekli işlemlerin yapılmasının ardından anahtarınızı size teslim etmektedir.

Ankara Çankaya çelik kapı tamiri servisi çelik kapı menteşe ayarı servisi.
Çankaya çelik kapı tamiri pim ayar ve değişimi hizmeti.
Ankara çelik kapı tamiri servisi çelik kapı kilit değişimi ve onarım hizmeti.
Ankara Çankaya çelik kapı servisi çelik kapı dış ve iç panel değişimi hizmeti.

Ankara Çankaya Çelik Kapı Tamiri Servisinin bakım ve onarım yaptığı bazı çelik kapı markaları şunlardır:

 • Çankaya Sır kapı tamiri,
 • Çankaya çelik kapı tamiri,
 • Çankaya çelik kapı tamiri,
 • Çankaya Dierre çelik kapı tamiri,
 • Çankaya Dortek çelik kapı tamiri,
 • Çankaya elit çelik kapı tamiri,
 • Çankaya Kale çelik kapı tamiri,
 • Çankaya Formet çelik kapı tamiri,
 • Çankaya Star çelik kapı tamiri,
 • Çankaya Falez çelik kapı tamiri,
 • Çankaya Haska çelik kapı tamiri,
 • Çankaya Stildoor çelik kapı tamiri,
 • Çankaya Feza çelik kapı tamiri,
 • Çankaya Deco çelik kapı tamiri,
 • Çankaya Dierre Çelik Kapı Servisi,
 • Çankaya Dortek Çelik Kapı Servisi,
 • Çankaya Sır Çelik Kapı Servisi,
 • Çankaya Sur Çelik Kapı Kilit Tamiri,

Firma, Çelik Kapı Tamiri yapmakta olup hasarlı çelik kapı kasalarınızı çok kısa süre içerisinde ve uygun maliyet ile tamir edip siz müşterilerine teslim etmektedir. Çelik kapılar ağırlık olarak yüksek ölçülerde oldukları için kapı menteşeleri düzenli yağlanmalıdır. Aksi takdirde kapı kasaya sürtmeye başlar ve kapınız zor kapanır. Yani kapınızı çarparak kapatırsınız. Çelik kapılar ahşap kapılar gibi olmadığı için kilitleri korumaları mümkün değildir. Kilitler zamanla eskiyerek görevlerini ihmal ederler. İlerleyen zamanlar da sıkıntı olmaması için kilitlerin belirli aralıklar ile bakımını yaptırmak lazımdır. Kilit bakımı yaptırılmadığında oluşabilecek pek çok hasar vardır. Bu hasarları şu şekilde sıralamamız mümkündür: Kilitte zorlanma, kilitte takılma ve kilitte tutukluluk.

Çankaya Sır Çelik Kapı Kilit Tamiri Servisi,

Çankaya elit Çelik Kapı Kilit Tamiri Servisi,

Çelik kasalar için gerekli olan bakımı mutlaka işinde uzman bir çilingir firmasına yaptırmalısınız.

Çelik kapılarda oluşabilecek yedi farklı arıza çeşidi vardır.

Bu arızalar; pencere kanatlarının sarkması, menteşe tamiri, ispanyolet tamiri, kol tamiri, conta değişimi, İzolasyon mastik silikon, karşılık zamak değişimidir.

Çankaya Kale Kapı Kilit Yetkili Servisi,

Çankaya Kale Kapı Kilit,

Çankaya Yale Kilit Servisi,

Kanatlarının Sarkması: Kanada takılan camların kasaya fazla yük bindirmesini önlemek için ayarlamalar yapılır. Bu ayarlamalar genellikle takozlar ile yapılmaktadır. Koyulan takozlar zamanla boşluk oluşturabilir.

Menteşe Tamiri: Kapılar ve pencereler zamanla menteşelere ağır gelmeye başlar. Bu durumda menteşeler yıpranarak kırılır.

Kilit Mekanizma Tamiri: Çankaya çelik kapı tamiri Ankara servisimizin kilit montaj ve çilingir hizmetinden yararlanabilmek için bizleri aramanız yeterli. Yerinde keşif ve montajı profesyonel ellere teslim ediniz.

Çankaya Kale Kapı Yayı,

Çankaya Sur Çelik Kapı Kilit Tamiri Servisi,

Kol Tamiri: Genellikle kollar kolay kolay kırılmaz anca başınıza geldi ise firmamız kol tamiri yapmaktadır.

Ankara Çankaya Kale Çelik Kapı Tamiri Bakımı ve Onarımı Servisi

Çankaya Kale Çelik Kapı Tamiri Servisi, Ankara’da hizmet vermektedir.

Çelik kapım çekince kapanmıyor, çelik kapı kolu sallanıyor, ses yapıyor, gürültülü kapanıyor, çelik kapıda boşluk var, kilit bölgesinin boyası attı, çelik kapımın altı sürtüyor, çelik kapımın anahtarında sorun var anahtar açmıyor, kapı kolu içeriden kapıyı açmıyor, çelik kapım içeriye rüzgar alıyor, çelik kapımın kelepçeleri tutmuyor, çelik kapımın anahtarı eğildi, çelik kapımın seramikleri kırıldı, çelik kapımın pervazları eski izini kapatmadı, vb.

Çankaya Atra Kilit Yetkili Servisi,

Çankaya Çelik Kapı Kilidi,

Çankaya Çelik Kapı Tamiri,

Kale kilit firması uzun yıllardır bu sektörde yerini koruyan bir firma olarak gelişen teknoloji ile birlikte kapı ve kilit pazarına yeterince hakimdir. Çankaya Kale Çelik Kapı Kilit Tamiri olarak bu yukarıdaki arızaların her biri için tamir hizmeti vermekteyiz.

Kale kapı ürünleri şöyle sıralanabilir: Kale Unique, Kale Hare, Kale Vira, Kale Vira Mavi, Kale Deco, Antik Karo Açık Renk, Country Model, Anatolia, Retro, Mono, Antik Kapı, Saray Kapısı, Grand Model, K96, K94, Twins, K66, K68, K67, K87, K81, K83, K88, K55, K07, K18, K53, K47, K44, K54, K56, K89, K65 , K70, K80, K73, K03, K 59, K 82, K 95, K4291, K4230, K61, K2500, K2301, K60, K42, K39, K00,K 12 ,K36, Cam Kapı

Yukarıdaki ürünlerin hepsi için tamir, çilingir ve kilit servisimiz bulunmaktadır.

Ankara Çankaya Kale Çelik Kapı Kilit Tamiri hizmetimiz de mevcut olup çelik kapı kilitleri için hizmet vermekteyiz. Çelik kapı bakımı, onarımı ve montajı yapmaktayız.

Çankaya Kilit Tamiri,

Çankaya Kapı Yayı,

Çankaya Kale Çelik Kapı Tamiri olarak kale kapı markalı çelik kapılarınız için profesyonel hizmetler sunarak kasaya hasar vermeden kısa süre içerisinde teslim etmekteyiz. Çelik kapınız ister çekili olsun ister ise kilitli hiç fark etmez elemanlarımız kısa süre içerisinde gerekli hizmeti sağlayacaklardır.

Çankaya Kilit Değiştirme,

Çankaya Kapı Göbek Değiştirme,

Çankaya Kapı Açma,

Firmamız sertifikalı bir firma olarak müşteri memnuniyeti odaklı çalışmalar düzenlemektedir. Daha fazla bilgi almak için firmamızı arayınız. Çankaya Kale Marka Kapı Tamiri olarak 7/24 acil çilingir servisi ile hizmetinizdedir.

Çankaya Çelik Kapı Tamiri Bakımı ve Onarımı Servisi

Çankaya Sur Çelik Kapı Kilit Tamiri Servisi uzman kadrosuyla hizmetinizde!

Çelik kapı firmaları arasında ARGE çalışmalarına ara vermeden devam etmekte olan çelik kapılar için çilingir servisi sağlamaktayız.

Sur Çelik Kapı Türkiye’nin ilk hırsızlığa dayanıklılık testi yaptıran firmadır. Ayrıca çelik kapı yangına karşı dayanıklılık sertifikasına sahiptir.

Çankaya çelik kapı onarımı servisimize başvurarak dayanıklı sur kapılarınızın ayarını yaptırabilirsiniz.

Çelik Kapı kolu sallanıyor, ses yapıyor ya da gürültülü kapanıyorsa; anahtar kapıyı açmıyorsa, kapı kolu içeriden kapıyı açmıyorsa ya da kilitlerini açtıktan sonra kapı açılmıyorsa çelik kapınızın bakım zamanı gelmiş demektir. Çelik Kapı Tamiri Çankaya Ankara bu sorunları kısa sürede çözmektedir.

Çankaya Dortek Çelik Kapı Tamiri Bakımı ve Onarımı Servisi

Ankara Çankaya Dortek Çelik Kapı Tamiri hizmetimizde çelik kapılarınız için tamir servisimiz vardır.

Firmamız birçok kilit firmasının özel yetkili servisidir bu firmalardan bazıları Kale Kilit, yale kilit, yuma kilit, masterlock, mul-t-lock, dortek kilit, dierre kapı kilitleri ve Ankara çelik kapı kilidir.

Çankaya dortek çelik kapı tamiri sadece çelik kapı tamiri yapmaz aynı zamanda cam kapı tamiri ve alüminyum kapı tamiri de yapmaktadır.

Çankaya Çelik Kasa Çilingir,

Çankaya Kasa Açma,

Çankaya Kasa Kilit Açma,

Çankaya Dierre Çelik Kapı Tamiri Bakımı ve Onarımı Servisi

Firmamız dierre kapı kilitleri için çilingir servisi sağlamaktadır. Dierre kapı italyan mucidi ile birlikte kilidin çift sarmallı yapısı nedeni ile çok tercih edilmekte olan bir kilit, kapı firmasıdır. Aynı zamanda dierre anahtar kopyalama, dierre anahtar yedekleme, dierre kilit tamiri, dierre kapı tamiri, dierre kapı yayı tamiri gibi hizmetlerimizde mevcuttur.

Çelik kapı kasa markası hangi marka olursa olsun firmamız kasalarınız için çilingir servisi sağlamaktadır. Çelik kapı göbek ve Kasa tamiri servisi için bizi arayınız.

Tıkla Ara!